Laureaci Olimpiady o HIV/AIDS nagrodzeni przez Starostę

14.12.2017

Laureaci Powiatowej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem: „ AIDS - wczoraj, dziś, jutro” 11 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Pile, odebrali nagrody i wyróżnienia. W olimpiadzie uczestniczyło łącznie 31 uczniów z 11 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pilskiego.

- Wasz udział w tej olimpiadzie świadczy o tym, że jesteście chętni, by poszerzać swoją wiedzę i macie większą świadomość w tym zakresie niż wasi rówieśnicy. Jako Powiat Pilski podejmujemy różne inicjatywy prozdrowotne, jednak działania edukacyjne i profilaktyczne są tymi najważniejszymi. Gratuluję Wam wiedzy i świadomości tego jak dbać o zdrowie  – powiedział na spotkaniu z młodzieżą starosta Eligiusz Komarowski.

W finale Powiatowej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS I miejsce zajęła Marta Wajer z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Pile, II miejsce – Agata Jagiełka z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, a III Michalina Zgaińska również z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Pile.

WYNIKI etapu powiatowego Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem: ,,AIDS – wczoraj, dziś, jutro”, Piła 2017 r.

Lp. Nazwa szkoły Imię i nazwisko uczestnika Liczba zdobytych punktów
/maksymalna liczba
 63 pkt./

Zajęte